Kompresijas zeķes

OFA Bamberg kvalitāti apliecina

Piedāvājam iegādāties Eiropā vadošā Vācijas uzņēmuma OFA kompresijas zeķes.

Medicīniskas un stilīgas – ne tādas kā vecmāmiņu gumijotās zeķes, kas palikušas pagātnē, tādas ir ārstnieciskās Ofa zeķes šodien. Pievilcīgs dizains un veselīgi sajūtama aizsardzība apvienota vienā. Visiem gadījumiem, visiem gadalaikiem – Ofa piedāvā savu produkciju ne tikai klasiskajiem ārstniecisko zeķu valkātājiem attiecīgā vecumā. Valkātāji kļūst aizvien jaunāki un izrāda interesi par savu veselību jau agrīnā vecumā.

Kompresijas zeķes ražo ar noteiktu spiedienu potītes rajonā. Zeķes radītais spiediens uz kāju palīdz nodrošināt normālu asinsriti, uzlabo rezultātus pēc skleroterapijas un operācijas, mazinot iekaisumu, tūsku, sāpes, rētas un pigmentāciju. Pareiza kompresijas zeķu lietošana nodrošina 50% no veiksmīgas vēnu ārstēšanas! Pēc kāju vēnu operācijas kompresijas zeķu valkāšana ir obligāta.

Ofa Bamberg ir Eiropā vadošais kompresijas izstrādājumu ražotājs. Darbojas kopš 1928. gada un ir līderis jaunievedumu jomā. Šobrīd piedāvā teicamas kvalitātes, plašu medicīnas kompresijas zeķu klāstu, kas atbilst visaugstākajiem standartiem. OFA produkti mūsdienās pieejami vairāk nekā 40 valstīs. Oficiālais izplatītājs Latvijā ir SIA “Flebomedika”.

Anti-aging kosmētika

Iesaka Lāzermedicīnas klīnikas dermatologi

Mūsu klīnikas dermatologi iesaka 

ALTA CARE Laboratorija ciešā sadarbībā ar zinātniekiem un dermatologiem izstrādā ādas kopšanas luksusa līdzekļus. Katra produkta sastāvā ir formula, kas radīta, lai veicinātu sejas ādas atjaunošanās procesus un aizkavētu priekšlaicīgu ādas novecošanos. 

Dr. Mauriņa Lāzermedicīnas klīnikas dermatologi ikdienā strādā un iesaka izvēlēties ALTA CARE kosmētiku, lai veicinātu ādas atjaunošanos un uzlabotu ādas vispārējo stāvokli. Dermastir kosmētikas produkti tiek piedāvāti noslēgtos iepakojumos. 

Dr. Mauriņa Lāzermedicīnas klīnikas dermatoloģes -
Dr. med. Kristīne Rozniece 
Dr. Ineta Mauriņa 
Dr. Kristīne Zabludovska

Jūsu atsauksmes