Dermastir Ampoules EPG Oligo Peptide 3ml x 10

  • Alt
  • Alt

Epidermālā augšanas faktora EGF serums paātrina ādas šūnu atjaunošanos pēc kosmētiskajām procedūrām – filleriem, dermabrāzijas, lāzerprocedūrām un plastiskās ķirurģijas.

Epidermālo augšanas faktoru   EGF atklāja 1986.gadā Stanley Cohen un Rita Levi-Motalcini, par šo atklājumu abi saņēma Nobela Prēmiju Medicīnā. EGF  aktivizē šūnu mehānismu - paātrina epitēlija šūnu augšanu un dalīšanos, stimulē šūnu reģenerācijas procesu, kolagēna veidošanos dermas slānī. Tas samazina krunciņas un lielākas grumbas. Āda atgūst mirdzošu izskatu, kļūst gluda un tonizēta. EGF serums tiek pielietots kā pamatprodukts kosmētiskajā  dermatoloģijā un ķirurģiskajās procedūrās. EGF serums nomierina iekaisušu ādu un paātrina ādas sadzīšanas procesu.

EGF  serums var tikt lietots kopā ar radiofrekvenci estētiskajās procedūrās, ultraskaņas kosmētiskajām procedūrām, mikrodūrienu un skābekļa strūklas procedūrām. Redzami rezultāti būs pēc viena ārstniecības mēneša.

EGF Oligopeptīds palielina epidermas biezumu, kas, cilvēkam novecojot, ūdens zuduma rezultātā kļūst plānāka. EGF ikdienas lietošana veicina epidermas slāņa atjaunošanos,  īpaši pēc ķirurģiskām vai lāzerprocedūrām un dermabrāzijas.

Rekomendācijas

Lietošana

Atvērt ampulu. Ampulas saturu uzklāt ādas virsmai vai iepriekš sajaukt to ar krēmu vai masku. Viegli iemasēt ādā.

Normālā programma

1. Fāze:  Lietot vienu ampulu  ik 7 dienas mēneša garumā.
2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1.Fāzi.

Intensīvā programma

1. Fāze: Lietot vienu ampulu katru trešo dienu mēneša garumā.
2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1.Fāzi.

Iepakojumā 3 ml x 10 gab.

Cena:115,00 €

Produkta vērtējumi

Par šo produktu vērtējumi vēl nav saņemti