Dermastir Cellular Gold Radiance Gel

  • Alt
  • Alt

Ādas īpašam mirdzumam, veselīgam izskatam radīta Dermastir Cellular Gold Radiance Gēla formula, premium kvalitātes aktīvās sastāvdaļas papildinātas ar īsta 24 karāta Zelta mikrodaļiņām. Pretnovecošanas efekts, ādas atjaunošanu stimulējošs, dziļi mitrinošs un pamanāmu sejas mirdzumu  radošs efekts. Gēls ieslēgts termo un  vakuumiepakojumā, nav pakļauts ārējās vides temperatūras svārstībām un gaisa piekļuvei, tas garantē visu sastāvdaļu nokļūšanu uz ādas pilnīgi  neizmainītā  sastāvā  līdz pat pēdējai gēla lietošanas reizei, tās nav oksidējušās vai sabrukušas temperatūras ietekmē. Gēls būs piemērots lietošanai visiem ādas tipiem un visu vecumu sejas ādai. Bez toņa.

  • Formulas sastāvā 24 karātu zelts;
  • Revitalizē un aktivizē ādas atjaunošanās procesus;
  • Sniedz ādai veselīgu mirdzumu;
  • Dziļa un noturīga mitrināšana;

Vakuumiepakojums nodrošina nemainīgu gēla formulu visu lietošanas laiku, bez oksidēšanās un baktēriju piekļuves.

Lietošana

Uzklāt gēlu sejai un kakla zonai, apejot acu zonu, un vieglām kustībām iemasēt ādā, līdz tas pilnībā uzsūcies. Gēls ir bez toņa, lietojams gan no rīta, gan vakarā.

Formula

AQUA, TETRAHYDROXYPROPYL ETHYLENEDIAMINE, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, CAVIAR EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, JOJOBA ESTERS, GLUCOSAMINE HCL, ALGAE EXTRACT, SACCHAROMYCES CEREVISIAE EXTRACT, UREA, EDTA, PPG-1-PEG-9 LAURYL GLYCOL ETHER, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, GOLD

Iepakojumā 35ml

Cena:210,00 €