Dermastir Luxury Collagen Serum

  • Alt
5

Dermastir Collagen kolekcija ādas atjaunošanai un krunciņu samazināšanai piedāvā Luxus klases kolagēna fillerus. Filleru sastāvā ir jūras kolagēns, tas ir dabīgs proteīns ar ātru uzsūkšanās spēju un sniedz tūlītēju atbalstu ādas audiem.  Kolagēns cilvēka organismā izstrādājas dabīgā ceļā, bet, cilvēkam novecojot, tā izstrāde pakāpeniski samazinās līdz apstājās. Pateicoties Dermastir dabīgajam kolagēnam, tas iekļūst dziļi ādā un aizkavē ādas novecošanas procesu, izlīdzina krunciņas.

Ieslēgts vakuumiepakojumā, produkts pasargāts no gaisa un baktēriju  iedarbības. Serums ievietots flakonos ar caurspīdīgiem lodziņiem, un ir viegli saskatīt, ka gaiss tam nepiekļūst vispār. Ik reizi, nospiežot dozatoru, ārpusē nonāk tikai vajadzīgais seruma daudzums.  Uz lodziņa ir arī atzīme, kura palīdz noteikt, cik daudz seruma  nepieciešams vienai lietošanas reizei. Dermastir iepakojumā ir divi 10ml seruma flakoni. Šis daudzums ir pietiekams aptuveni divu nedēļu lietošanai vai ilgāk. Uz flakona iepakojumu neattiecas lidmašīnu šķidruma pārvadājumu ierobežojumi. Dermastir garantē, ka visas seruma sastāvdaļas saglabās savas īpašības līdz pēdējai lietošanas reizei, pateicoties tehnoloģijām, kas izmantotas iepakojuma radīšanā.

Lietošana

Uzklāt serumu sejai un kaklam un vieglām kustībām masēt, līdz tas pilnībā uzsūcies. Izvairīties no acu zonas.

Formula

AQUA, HYDROLYZED SOY PROTEIN, PROPYLENE GLYCOL, ALCOHOL DENAT., BUTYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, PARFUM, ALPHA ISOMETHYL IONONE.

Uzglabāšana istabas temperatūrā.

Tilpums 10ml * 2

Vecā cena:35,00 €
Cena:28,00 €
Jūs ietaupiet:7,00 €