Dermastir Vitamin C Post-Filler 4ml x 4 - Ameda.lv interneta veikals

Dermastir Vitamin C Post-Filler 4ml x 4

  • Alt
  • Alt
  • Alt

Izstrādāts Alta Care Laboratorijā Francijā, sadarbībā ar zinātniekiem un dermatologiem.

Dermastir Vitamin C Post Fillera sastāvā ir C vitamīns augstā koncentrācijā, 25%, cietā formā, tādējādi C vitamīna aktīvitāte ir augstāka, kā esot šķidras formulas sastāvā. C vitamīns ir svarīgs antioksidants, kas novērš pigmentācijas procesu. C vitamīns šajā noturīgajā  formulā izstrādāts Alta Care laboratorijā, lai efektīgāk tiktu nodrošināta tā piegāde epidermas slānim, jo šķidrā formulā C vitamīns nav tik  noturīgs, zūd tā  koncentrācija un epiderma saņem mazāku C vitamīna devu.

C vitamīns ir galvenais elements kolagēna radīšanas procesā un šādā augstā C vitamīna koncentrācijā paātrinās ādas šūnu atjaunošanās process, kā rezultātā tiek novērstas ādas nepilnības – tumši plankumi un neveselīgs ādas tonis. Dermastir C vitamīns iedarbojās uz ādu arī kā skrubis, maigi attīrot, izlīdzinot virspusējos ādas defektus.

Raksturojums

  • unikāli augsta C vitamīna koncentrācija cietā formā, kura nokļūst epidermā ar nanotehnoloģu palīdzību;
  • C vitamīns dozēts 40nm (nanometri) daļiņās, kas iekļūst dziļi ādā;
  • C vitamīns ir stabils un var tikt dozēts atsevišķām sejas zonām, kurām tas vairāk nepieciešams;
  • Pievienots saules aizsargkrēmam, C vitamīns paaugstinās antioksidantu līmeni.

Sastāvs

25% C Vitamīns-antioksidants, kas novērš ādas pigmentāciju. 

Lietošana

Visiem ādas tipiem. Sajauciet C vitamīna Filleri ar krēmu un uzklājiet visai sejai vai zonām, kurām ir tendence uz pigmentāciju – virslūpai un vaigu kauliem. Fillers var tikt uzklāts arī tieši uz pigmentplankumiem, viegli iemasējot ādā.

Formula

SODIUM ISOASCORBATE, SILICA SILYLATE, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, BORON NITRIDE, METHYLPROPANEDIOL, POTASSIUM SORBATE, CHLORPHENESIN, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT

 

Iepakojumā 4 ml x 4 gab.

Vecā cena:60,00 €
Cena:48,00 €
Jūs ietaupiet:12,00 €