Saistību atruna - Ameda.lv interneta veikals

Saistību atruna

Interneta veikalā apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs. Mēs negarantējam pieejamās informācijas pilnīgu precizitāti. Sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Cenas un preču piedāvājums interneta veikalā var tikt mainīts bez brīdinājuma.

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". SIA Flebomedika patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītaja prasībām un prece vairs nevar tikt atgriezta.

Vairāk informācijas par patērētāju tiesībām Jūs varat iegūt PTAC mājas lapā.

Neskaidrību gadījumā lūdzu sazinieties ar mums:

Tālr.: +371 67 37 47 47

E-pasts: info@flebomedika.lv