Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.

Dermastir Post-Op Bio-Cellular Face Mask Whitening Skin Tissue

15,00

Salīdzināt

Balinoša sejas maska, samazina pigmenta plankumus. 30 ml

Parametri:

Iepakojums / Tilpums

30 ml

Kosmētika pēc nolūka

Sejas un ķermeņa kopšanai

Kosmētikas veids

Maskas

Iegādājies preci

Papildus informācija:

Kosmētikas lietošana

Atvērt iepakojumu, atdalīt masku no plēvītes. Uzklāt masku uz kakla zonas, pārliecinoties, ka tā vienmērīgi pieguļ kakla ādai. Pēc 30-45 minūtēm noņemt masku un maigi iemasēt maskas atlikumus. Nenoskalot.

Kosmētikas sastāvs / formula

Aqua, propylene glycol, peg-40 hydrogenated castor oil, xanthan gum, tocopherol, diazolidinyl urea, dipotassium glycyrrhizate, hyaluronic acid, cetyl-pg hydroxyethyl palmitamide, ellagic acid

Cita informācija

Bioloģiskā šūnu sejas maska ir biotehnoloģijas izstrādājums, kurš veidots no mikroorganismu fermentācijas produktiem, neizmantojot mehānisku ražošanas procesu. Alta Care Laboratorijas izmanto biotehnoloģijas metodes, lai radītu materiālu, kas līdzīgas ādas audiem. Elagskābe, kura balina ādu, samazinot tumšo ādas pigmentāciju, ļauj ādai atkal izskatīties glītai un mirdzošai. Balinošā Elagskābes un Glicirrizāta kombinācija bioloģiskajā šūnu maskā ir pierādīts efektīvs ādu balinošs līdzeklis. Tās trīsdimensionālā tīklveida struktūra ļauj caur to izplūst gaisam, taču ne šķidrumiem, tā it kā pielīp ādai un tiek dēvēta arī par “mākslīgo ādu”.