Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.

Par mums

Priecājamies, ka esi šeit!

Iepazīsimies! Noskaidro, kas jāzina, izvēloties mūsu produkciju un kā izmantot e-veikalu.
Ja neatrodi informāciju, kuru meklē, ar prieku atbildēsim uz jautājumiem tepat čatā.

Uzticama kvalitāte

Mūsu produkti neliek vilties. Ārstu un speciālistu parbaudīti un ieteikti.

Ātra un droša piegāde

Piegādāsim pasūtījumu īsākajā iespējamajā laikā ar kurjerdienestu vai izvēlieties saņemšanu veikalā.

Mūsu garantija

Nodrošinām preces atgriešanu vai maiņu, ja produkts neatbilst ražotāja kvalitātes prasībām.

Aiz mūsu spēcīgās komandas stāv laimīgs pircējs

Mēs pievēršam uzmanību visām klientu vajadzībām

Kas ir Ameda.lv

Saviem klientiem vēlamies sniegt tikai labāko, no kā izriet arī Ameda.lv komandas vērtības – drošība, veselība, kvalitāte un garantija.

Mēs esam godīgi un uzmanīgi, veidojot attiecības ar mūsu klientiem.

Dr.Mauriņa klīnika

Dr. Mauriņa Vēnu klīnika ir viena no Eiropā modernākajām lāzermedicīnas un vēnu ārstēšanas klīnikām. Katru gadu to apmeklē tūkstošiem pacientu. Ar mūsdienīgām, drošām un pārbaudītām metodēm veiksmīgi ārstējam vēnu varikozi, trofiskās čūlas un citas vēnu saslimšanas.

Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas sniegtie pakalpojumi un tehnoloģijas ir līdzvērtīgi vadošo Pasaules klīniku piedāvātajiem.

Mūsu komanda

Mūsu komanda ir savas jomas profesionāļi ar lielu pieredzi un saviem klientiem vēlamies sniegt tikai labāko, saskaņā ar mūsu pamatvērtībām – pacienta veselība un komforts, preču kvalitāte un garantija.

Signe Hila
Pārdošanas speciālists

Signe ir īsta viesmīlības profesionāle, vienmēr laipna un smaidoša. Signe rūpējas par klientiem, sākot no pasūtījuma saņemšanas brīža līdz nodošanai piegādei. Signe spēs rast risinājumu jebkurā situācijā, atbildēt uz jebkuru jautājumu un vienmēr parūpēsies par ikvienu klientu ar atvērtu sirdi. Signe ir Amedas dvēsele. Par savu darbu viņa saka tā: ’’Esi labākais un dari labāko, kas iespējams. Ja kaut kas tevi dara nelaimīgu, rīkojies un izlabo to”.

Andra Mauriņa
Pārdošanas vadītāja

Koncentrēšanās uz darba kvalitāti raksturo Andru vislabāk. Andra rūpējas par Amedas ilgtspēju un attīstību un par to, lai mūsu pircēji vienmēr saskartos ar labāko apkalpošanu un saņemtu kvalitatīvākos produktus. Andras ikdiena paiet plānojot visas komandas darbu un virzot uzņēmumu perfekcijas virzienā. Andras svarīgākā vērtība ir godīgums – “katram cilvēkam dzīves laikā jāiemācās domāt, runāt un darīt vienu un to pašu. Lai tas, ko domāju, izskan runājot, un darbi apliecina gan runu, gan domas”.

Signe Hohberga
Pārdošanas speciālists

Darbu, kas saistīts ar pārdošanu, itin bieži var ietekmēt dažādi traucējoši faktori, jo ikdiena ir saistīta ar dažādiem servisiem un uzņēmumiem. Signe velta savu laiku, lai mūsu klientiem būtu piedāvāts vislabākais serviss. Viņa vienmēr droši virzās uz priekšu un zina, ka “jebkurai stuācijai vienmēr var rast labāko risinājumu”.

Sandra Āboltiņa
Pārdošanas speciālists

“Lai kādi būtu jautājumi, uz visiem ir atbildes”, tā uz savu ikdienu raugās Sandra. Strādājot tirdzniecībā ar augstas kvalitātes produkciju, klientiem bieži rodas jautājumi gan par kosmētikas uzglabāšanu, gan par kompresijas zeķu izmēru noteikšanu, gan citi. Sandra vienmēr laipni konsultēs pat par vissīkākajam niansēm, lai produkts, kuru klients izvēlas, būtu pilnībā atbilstošs.

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI
SIA “Flebomedika” ir noslēdzis 2016. Gada 16. Septembrī līgumu Nr.SKV-L_2016/785 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma « Starptautiskās konkurētspējas veicināšana » ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds