Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.

Dermastir Twisters – Retinol & Squalane / Bez termoiepakojuma, 30gab.

35,00

Salīdzināt

Serums ar Retinolu, skvalānu un baltās tējas ekstraktu – ādu nomierinošs, savelkošs efekts, mazina krunciņas un pigmentācijas plankumus. 30 gab.

Parametri:

Iepakojums / Tilpums

30 gab

Kosmētika pēc nolūka

Intensīvai sejas ādas kopšanai

Kosmētikas veids

Serumi, Serumi – tvisteri

Iegādājies preci

Papildus informācija:

Kosmētikas lietošana

Atvērt tvisteri, noskrūvējot tievo galiņu, un vieglām, masējošām kustībām uzklāt serumu uz attīrītas sejas un kakla ādas, uzklājot lielāku daudzumu uz krunciņām un zonām ar redzamu pigmentāciju. Lietot tikai uz nakti.

Pirmreizēji rekomendējam iegādāties 50gab. Tvisterus termoiepakojumā, lai tiem nepiekļūtu gaisma un mitrums, un turpmāk var iegādāties 30 gab. tvisterus (bez uzglabāšanas konteinera) termoiepakojuma papildināšanai.

Kosmētikas sastāvs / formula

Cyclopentasiloxane, isohexadecane, dimethicone crosspolymer, olive oil decyl esters, cyclohexasiloxane, propylene glycol dicaprylate/dicaprate, squalene, camelia sinensis extract, retinyl palmitate, caprylic/capric triglyceride, tocopherol.

Ņemiet vērā, ka produkta formula var atšķirties. Lūdzu, skatiet aktuālo formulu uz produkta iepakojuma.

Cita informācija

Serums ar Retinolu, squalanu un baltās tējas ekstraktu – ādu nomierinošs, savelkošs efekts, mazina krunciņas un pigmentācijas plankumus.

Zinātniski pierādīts, ka Retinola un skvalāna ( dabīga ādas sebuma sastāvdaļa, taukviela ) kombinācija veiksmīgi samazina krunciņas un pigmentācijas plankumus. Pigmentācijas plankumi sāk pazust jau pēc pirmā ikdienas lietošanas mēneša. AltaCare laboratorija piedāvā šo produktu kombināciju caurspīdīgās dzeltenīgas krāsas gēla kapsulās. Šī seruma sastāvā esošais silikons padara ādu maigu un zīdainu.

  • Retinols (A vitamīns) samazina ādas raupjumu, krunciņas, pigmenta plankumus. Būtiski paaugstina ādas mitruma līmeni. Atjauno ādas elastību.
  • Skvalāns ir sastopams cilvēka dabīgajā ādā, tāpat arī dabīgajā olīveļļā. Novērš krunciņu veidošanos, aizsargā un izlīdzina ādu. Palīdz ādai absorbēt Retinolu.
  • Baltās tējas ekstrakts bagātīgi satur flavonīdus, antioksidantus.
  • Silikoni padara ādu maigu un zīdainu, bez taukainības sajūtas.

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI
SIA “Flebomedika” ir noslēdzis 2016. Gada 16. Septembrī līgumu Nr.SKV-L_2016/785 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma « Starptautiskās konkurētspējas veicināšana » ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds