Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.

Dermastir Luxury – Allantoin and Cucumber Skincare, 3 ml x10

100,00

Salīdzināt

Alantoīna un gurķu ampula. Nomierinošs serums, ar prettūskas iedarbību, samazina krunciņas. 3 ml x 10 gab.

Parametri:

Iepakojums / Tilpums

3ml x10

Kosmētika pēc nolūka

Intensīvai sejas ādas kopšanai

Kosmētikas veids

Serumi, Serumi – ampulas

Iegādājies preci

Papildus informācija:

Kosmētikas lietošana

Alantoīna un gurķa kosmētiskās ampulas var tikt lietotas tieši uz ādas virsmas acu zonā. Tās var arī pievienot acu krēmam, lai pastiprinātu tā efektu. Ampulas aktīvās sastāvdaļas iedarbojās uz ādu laikā līdz 3 dienām, tādēļ pietiekami ir tās lietot katras 3 dienas vienu ampulu.

Standarta programma

1. Fāze: Lietot vienu ampulu ik pēc 7 dienām (reizi nedēļā) mēneša garumā.

2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1. Fāzi.

Intensīvā programma

1. Fāze: Lietot vienu ampulu katru trešo dienu mēneša garumā.

2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1. Fāzi.

Jāievēro!

Pēc produkta lietošanas jāizvairās no saules iedarbības. Izvairīties no iekļūšanas acīs! Ja produkts iekļuvis acīs, izskalot acis ar tekošu ūdeni. Ampulu atvērt, lietojot salveti vai vates tamponu.

Kosmētikas sastāvs / formula

Aqua, cucumis sativus seed extract, propylene glycol, glycerin, butylene glycol, ppg-1-peg-9 lauryl glycol ether, allantoine, parfum, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, linalool, ci 14700

Ņemiet vērā, ka produkta formula var atšķirties. Lūdzu, skatiet aktuālo formulu uz produkta iepakojuma.

Cita informācija

Dermastir Alantoīna un gurķa kosmētiskās ampulas ādas kopšanai ap acīm, likvidē tumšos lokus, pietūkuma maisiņus zem acīm un sīkās krunciņas ap acīm un lūpām.

Alantoīns tiek plaši pielietots dermatoloģijā jau gadiem tā efektīvo mitrinošo īpašību dēļ. Lietojot alantoīnu no Dermastir stikla ampulām, tas spēs uz epidermālajām šūnām iedarboties vēl efektīvāk. Visplašāk alantoīns tiek lietots krunciņu izlīdzināšanai ap acīm un sausas, saplaisājušas lūpu ādas kopšanai. Alantoīns teicami likvidē tumšos lokus un pietūkuma maisiņus zem acīm, sīkās krunciņas ap acīm.

Gurķis ir pazīstams kā tautas līdzeklis nogurušu acu ātrai atsvaidzināšanai, iekaisušas un sakarsušas ādas nomierināšanai. Gurķis atsvaidzina, attīra un izvada no organisma lieko ūdeni. Šādas īpašības piemīt tikai svaigam gurķim, lūk, tādēļ Alta Care laboratorija apvienojusi alantoīnu un gurķi stikla ampulās vienā formulā, kas spēj nomierināt ādu ap acīm, samazināt pietūkumu un tumšos lokus zem acīm, lieliski mitrināt ādu.

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI
SIA “Flebomedika” ir noslēdzis 2016. Gada 16. Septembrī līgumu Nr.SKV-L_2016/785 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma « Starptautiskās konkurētspējas veicināšana » ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds