Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.

Dermastir Luxury – Collagen Skincare Ampoule, 3ml x10

115,00

Salīdzināt

Kolagēna ampulas. Uzlabo ādas elastību. 3 ml x 10 gab.

Parametri:

Iepakojums / Tilpums

3ml x10

Kosmētika pēc nolūka

Intensīvai sejas ādas kopšanai

Kosmētikas veids

Serumi, Serumi – ampulas

Iegādājies preci

Papildus informācija:

Kosmētikas lietošana

Atvērt ampulu. Uzklāt ampulas saturu uz ādas virsmas vai sajaukt ar sejas krēmu vai masku.

Standarta programma

1. Fāze: Lietot vienu ampulu ik pēc 7 dienām (reizi nedēļā) mēneša garumā.

2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1. Fāzi.

Intensīvā programma

1. Fāze: Lietot vienu ampulu katru trešo dienu mēneša garumā.

2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1. Fāzi.

Jāievēro!

Pēc produkta lietošanas jāizvairās no saules iedarbības. Izvairīties no iekļūšanas acīs! Ja produkts iekļuvis acīs, izskalot acis ar tekošu ūdeni. Ampulu atvērt, lietojot salveti vai vates tamponu.

Kosmētikas sastāvs / formula

Aqua, hydrolyzed soy protein, propylene glycol, alcohol denat., butylene glycol, phenoxyethanol, parfum, alphaisomethyl ionone

Ņemiet vērā, ka produkta formula var atšķirties. Lūdzu, skatiet aktuālo formulu uz produkta iepakojuma.

Cita informācija

Kolagēna ampulas. Uzlabo ādas elastību.

Kolagēns ir dabisks proteīns, kurš nodrošina strukturālu balstu. Tas atrodams daudzviet ķermenī – ādā, muskuļos, cīpslās un kaulos. Kolagēna šķiedras savijas kopā kā diegi audumā, un veido tādu kā rāmi, pamatu, uz kura augt šūnām. Ādā kolagēns nodrošina tekstūru, izturību un formu. Cilvēka ķermenis nepārtraukti ražo kolagēnu, bet līdz ar gadiem tas sadalās ātrāk nekā mēs to spējam atkal saražot no jauna. Kolagēna trūkums vai ķermeņa nespēja to optimāli izmantot, ir vecumu raksturojošas iezīmes. Iesākumā mēs to pamanām sava ķermeņ ārpusē mazu grumbiņu formā. Tad izgaist veselīgais mirdzums. Drīz vien izveidojas dažādi negludumi un grambas, sarkani un brūni plankumiņi. Mūsu āda dažviet sažūst. Ķermenis kolagēnu sāk ražot lēnāk apmēram divdesmit piecu gadu vecumā. Bet kolagēna ražošanas ātrums patiešām pamatīgi samazinās, cilvēkam sasniedzot aptuveni četrdesmit līdz piecdesmit gadu vecumu. Daudzi pētījumi liecina, ka mūsu ādas dabiskais kolagēna ražošanas ātrums pēc četrdesmit gadu vecuma sasniegšanas samazinās ar ātrumu 1% gadā. Tātad, līdz brīdim, kad sasniegts piecdesmit piecu gadu vecums, vēl par piecpadsmit procentiem samazinājusies mūsu kolagēna ražošanas kapacitāte. Sasniedzot septiņdesmit gadu vecumu kolagēna ražošanas spēja samazinājusies jau par vairāk nekā trīsdesmit procentiem, un turpina samazināties.

Kolagēns kļūst arvien populārāks, jo ir vienīgais nesāpīgais līdzeklis ādas krunciņu aizpildīšanai un ādas tonizēšanai. Tas ir pieejamākais līdzeklis arī cenas ziņā starp citiem anti-aging līdzekļiem. Jau pēc pirmās lietošanas reizes krunciņas izlīdzinās, āda tonizējās. Uzlabojās cirkulācija un paātrinās šūnu atjaunošanās, piešķirot sejai tonusu un veselīgu nokrāsu.

Ļoti svarīgi, ka Dermastir kolagēns ir pildīts ampulās, tādējādi tas pasargāts no gaisa piekļuves un nezaudē savu efektivitāti.

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI
SIA “Flebomedika” ir noslēdzis 2016. Gada 16. Septembrī līgumu Nr.SKV-L_2016/785 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma « Starptautiskās konkurētspējas veicināšana » ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds