Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.

Dermastir Luxury – Vitamin C Skincare Ampoule, 3ml x10

115,00

Salīdzināt

Ampulas ar C vitamīnu pret ādas novecošanos. Uzlabo sejas krāsu un samazina pigmentācijas plankumus. 3ml x 10

Parametri:

Iepakojums / Tilpums

3ml x10

Kosmētika pēc nolūka

Intensīvai sejas ādas kopšanai

Kosmētikas veids

Serumi, Serumi – ampulas

Iegādājies preci

Papildus informācija:

Kosmētikas lietošana

Atvērt ampulu. Uzklāt ampulas saturu uz ādas virsmas vai sajaukt ar sejas krēmu vai masku.

Standarta programma

1. Fāze: Lietot vienu ampulu ik pēc 7 dienām (reizi nedēļā) mēneša garumā.

2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1.Fāzi.

Intensīvā programma

1. Fāze: Lietot vienu ampulu katru trešo dienu mēneša garumā.

2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1.Fāzi.

Jāievēro!

Pēc produkta lietošanas jāizvairās no saules iedarbības, labāk C vitamīna ampulas lietot uz nakti. Izvairīties no iekļūšanas acīs! Ja produkts iekļuvis acīs, izskalot acis ar tekošu ūdeni. Ampulu atvērt, lietojot salveti vai vates tamponu.

Kosmētikas sastāvs / formula

Aqua, glycerin, propylene glycol, citrus aurantium dulcis fruit extract, hydroxyethylcellulose, peg-40 hydrogenated castor oil, citrus aurantium dulcis oil, edta, limonene, linalool, citral

Ņemiet vērā, ka produkta formula var atšķirties. Lūdzu, skatiet aktuālo formulu uz produkta iepakojuma.

Cita informācija

C vitamīns vai ascorbic acid ir populārs komponents daudzos kosmētiskajos produktos, kuru reklāma apgalvo, ka ārēja tā lietošana darbojas kā antioksidējošs līdzeklis un aizsargā ādu no priekšlaicīgas novecošanas. Patiesībā, lielākajā daļā šo produktu C vitamīna deva sastāvā ir tik niecīga, ka tā pat netiek absorbēta epidermā.

Alta Care laboratorijā radītais C vitamīns stikla ampulās ir antioksidants, kurš stabilas formulas sastāvā efektīvi aizkavē ādas fotonovecošanos.

Lai saprastu, kā strādā C vitamīns, jāizprot brīvo radikāļu un antioksidantu mijiedarbība organismā.

Brīvie radikāļi rodas organismā skābekļa apmaiņas procesā, kad šūnu līmenī tiek ražota enerģija un skābekļa molekula zaudē vienu elektronu, kas pārvēršas brīvajā radikālī. Brīvie radikāļi varrasties arī no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes – gaisa piesārņojuma, saules starojuma, stresa, alkohola, smēķēšanas, infekcijām un zālēm. Brīvie radikāļi pārvietojas pa organismu, meklējot elektronu, kam pievienoties. Tie var arī „aizņemties” elektronu no veselajām šūnām. Rezultātā organismā veidojās saslimšanas. Antioksidanti palīdz organismam, iedodot tam vienu brīvo elektronu. Organisms izstrādā antioksidantus dabiskā veidā, bet mēs varam tam palīdzēt ar piedevām.

Ārīgi lietots C vitamīns palīdz ādai atjaunoties pēc ilgstošas uzturēšanās saulē un saules apdegumiem, aizkavē ādas fotonovecošanos. C vitamīns arī piedalās kolagēna sintēzē.

C vitamīna raksturojums

  • uzlabo ādas ārējo izskatu, izlīdzina sīkās krunciņas;
  • uzlabo rētu izskatu, jo aktivizē kolagēna izstrādi;
  • aizsargā ādu un dziedē saules apdegumus.

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI
SIA “Flebomedika” ir noslēdzis 2016. Gada 16. Septembrī līgumu Nr.SKV-L_2016/785 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma « Starptautiskās konkurētspējas veicināšana » ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds