Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.

Dermastir Hyaluronic Invisible Face Mask Post-Op, 25ml

(21)

14,00

Salīdzināt

Dermastir Hyaluronic Invisible Post-Op sejas  maska ar hialuronskābi, šķīstošo kolagēnu, Aloe Vera ekstraktu un E vitamīnu. Plaši izmanto dermatologi un plastikas ķirurgi pacientiem pēc plastiskās ķirurģijas operācijām un dermatoloģiskām procedūrām ātrai ādas atjaunošanai.

Parametri:

Iepakojums / Tilpums

25 g

Kosmētika pēc nolūka

Sejas un ķermeņa kopšanai

Kosmētikas veids

Maskas

Iegādājies preci

Papildus informācija:

Kosmētikas lietošana

Atvērt iepakojumu, atdalīt virsējo plēvīti, masku izlīdzināt, lai tā vienmērīgi pieguļ sejas ādai. Pēc 30-45 minūtēm noņemt masku, maigi iemasēt maskas atlikumus. Nenoskalot.

Kosmētikas sastāvs / formula

Aqua, propylene glycol, peg-40 hydrogenated castor oil, xanthan gum, tocopherol, hyaluronic acid, soluble collagen, dipotassium glycyrrhizate, cetyl-pg hydroxyethyl palmitamide, aloe vera extract, hydrolyzed silk pg-propyl methylsilanediol.

Ņemiet vērā, ka produkta formula var atšķirties. Lūdzu, skatiet aktuālo formulu uz produkta iepakojuma.

Cita informācija

Šīs Dermastir maskas unikālā formula ar hialuronskābi, šķīstošo kolagēnu, Aloe Vera ekstraktu un E vitamīnu veido ādas aizsargbarjeru un stimulē kolagēna izstrādi. Hialuronskābes maska spēj aizturēt ādā mitrumu, kas 100 reizes pārsniedz pašas sauso svaru.

  • Monodoza (vienreizēja)
  • Post-OP produkts
  • Pēc ķīmiskā Pīlinga
  • Pēc sejas lāzerprocedūrām
  • Pēc Filleru injekcijām
  • Pēc Botoksa injekcijām
  • Vispārējai ādas tonusa uzlabošanai un mīmikas krunciņu korekcijai

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI
SIA “Flebomedika” ir noslēdzis 2016. Gada 16. Septembrī līgumu Nr.SKV-L_2016/785 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma « Starptautiskās konkurētspējas veicināšana » ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds