Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.

Dermastir Twisters – Co Q10 / Bez termoiepakojuma, 30gab.

35,00

Salīdzināt

Serums sejas ādas mitrināšanai un atjaunošanai. 30 gab.

Parametri:

Iepakojums / Tilpums

30 gab

Kosmētika pēc nolūka

Intensīvai sejas ādas kopšanai

Kosmētikas veids

Serumi, Serumi – tvisteri

Iegādājies preci

Papildus informācija:

Kosmētikas lietošana

Atvērt tvisteri, noskrūvējot tievo galiņu, un vieglām, masējošām kustībām uzklāt serumu uz attīrītas sejas un kakla ādas, problēmzonām uzklājot lielāku daudzumu. Lietot no rīta un/vai vakarā zem dienas vai nakts krēma.

Pirmreizēji rekomendējam iegādāties 50gab. Tvisterus termoiepakojumā, lai tiem nepiekļūtu gaisma un mitrums, un turpmāk var iegādāties 30 gab. tvisterus (bez uzglabāšanas konteinera) termoiepakojuma papildināšanai.

Kosmētikas sastāvs / formula

Cyclomethicone, isohexadecane, dimethicone crosspolymer, decyl oleate, propylene glycol, dicaprylate/dicaprate, squalane, parfum, camellia sinensis extract, ubiquinone

Ņemiet vērā, ka produkta formula var atšķirties. Lūdzu, skatiet aktuālo formulu uz produkta iepakojuma.

Cita informācija

Serums sejas ādas mitrināšanai un atjaunošanai.

Dermastir Twisters serums ar ko-enzīmu Q10 ir integrēts mirdzošā, necaurredzamā želejā. Ko-enzīms Twister ar Q10 – ar dabisku aizsardzības mehānismu pret ādas novecošanos. Ko-enzīma Q10 sastāvā ir koncentrāti, kas šūnu līmenī uzlabo skābekļa izdalīšanos šūnās. Skābeklis ādai reizēm nepieciešams pat vairāk nekā ūdens, un daudzreiz , kad rodas nepieciešamība pēc skābekļa, klients nepareizi izvēlas lietot mitrinošas želejas un krēmus. Ko-enzīms Q10 ir pareizais risinājums gadījumiem, kad šūnām nepieciešams skābeklis, lai ģenerētu enerģiju.

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI
SIA “Flebomedika” ir noslēdzis 2016. Gada 16. Septembrī līgumu Nr.SKV-L_2016/785 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma « Starptautiskās konkurētspējas veicināšana » ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds