Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.

Dermastir Roller Skin Serum, 15ml

35,00

Salīdzināt
Pretgrumbu serums-rolleris ar E vitamīnu visu veidu ādas krunciņu mazināšanai.
Pretgrumbu serums-rolleris radīts Alta Care laboratorijā intensīvai visu veidu ādas krunciņu mazināšanai.
Īpašais 360° masāžas rullītis pastiprina seruma efektivitāti, jo stimulē asinsriti ādā, atslābina muskulatūru, samazina tūskainību un vienmērīgi izlīdzina serumu pa ādas virsmu.

Iegādājies preci

Papildus informācija:

Kosmētikas lietošana

Uzklāt serumu ar rollera palīdzību vieglām masējošām kustībām 1-4 reizes dienā.

Kosmētikas sastāvs / formula

MICROCRYSTALLINE WAX, OCTYLDODECANOL, CETEARYL ISONONANOATE, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL, TOCOPHERYL ACETATE.

Ņemiet vērā, ka produkta formula var atšķirties. Lūdzu, skatiet aktuālo formulu uz produkta iepakojuma.

Cita informācija

Pretgrumbu serums-rolleris aizsargā ādu un izlīdzina dziļās krunciņas šūnu līmenī. Masāžas rullītis pastiprina seruma ar E vitamīna iedarbību, jo stimulē asinsriti ādā, atslābina muskulatūru, samazina tūskainību un vienmērīgi izlīdzina serumu pa ādas virsmu. Sejas āda izlīdzinās un tonizējas. Serumam nav nevēlamu blakusefektu un tas nesatur krāsvielas. Serums intensīvi iedarbojās uz visu veidu krunciņām, kuras radušās novecošanās rezultātā, kaitīgo ārējo faktoru vai mīmikas ietekmē. Seruma formula uzlabo ādas elasticitāti un tonusu, kā arī stiprina tās aizsardzību pret ārējās vides kaitīgo ietekmi. E vitamīns aizsargā ādas šūnas, neitralizējot brīvos radikāļus, tādējādi veicina šūnu atjaunošanos un ādas krunciņu mazināšanos.

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI
SIA “Flebomedika” ir noslēdzis 2016. Gada 16. Septembrī līgumu Nr.SKV-L_2016/785 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma « Starptautiskās konkurētspējas veicināšana » ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds