Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.

Dermastir Twisters – Eye and Lip Contour / Bez termoiepakojuma, 30gab.

35,00

Salīdzināt

Dermastir acu un lūpu zonas serums ar brūnaļģu ekstraktu efektīvi atjauno elastību, nostiprina, mitrina un revitalizē, aizsargā no brīvajiem radikāļiem un ikdienas kairinājumiem, novērš niezi. 30 gab.

Parametri:

Iepakojums / Tilpums

30 gab

Kosmētika pēc nolūka

Intensīvai sejas ādas kopšanai, Sejas un ķermeņa kopšanai

Kosmētikas veids

Acu un lūpu kopšanas produkti, Serumi, Serumi – tvisteri

Iegādājies preci

Papildus informācija:

Kosmētikas lietošana

Atvērt tvisteri, noskrūvējot tievo galiņu un vieglām, masējošām kustībām uzklāt serumu acu un/vai lūpu zonām. Kad tas pilnībā iesūcies, uzklāt dienas vai nakts krēmu. Lietot no rīta un/vai vakarā.

Pirmreizēji rekomendējam iegādāties 60gab. Tvisterus termoiepakojumā, lai tiem nepiekļūtu gaisma un mitrums, un turpmāk var iegādāties 30 gab. tvisterus (bez uzglabāšanas konteinera) termoiepakojuma papildināšanai.

Kosmētikas sastāvs / formula

Cyclomethicone, c12-15 alkyl benzoate, dimethicone crosspolymer, methyl methacrylate crosspolymer, microcrystalline wax, padina pavonica extract.

Ņemiet vērā, ka produkta formula var atšķirties. Lūdzu, skatiet aktuālo formulu uz produkta iepakojuma.

Cita informācija

Dermastir acu un lūpu zonas serums ar brūnaļģu ekstraktu efektīvi atjauno elastību, nostiprina, mitrina un revitalizē, aizsargā no brīvajiem radikāļiem un ikdienas kairinājumiem, novērš niezi. Koncentrētais serums pildīts sarkanas krāsas mīksta gēla kapsulās. Dermastir acu un lūpu kontūras serums spēcina acu un lūpu zonu ādu dabisko aizsargbarjeru, pēc seruma lietošanas acu un lūpu kontūras atgūs iepriekšējo tvirtumu un veselīgu izskatu.

Sastāvs

  • Padina pavonica: izteikti aktīva pretnovecošanās iedarbība. Uzklāts uz ādas, padina pavonica brūnaļģu ekstrakts uzlabo ādas struktūru, tonizējot to un izlīdzinot sīkās krunciņas.
  • C12-c15 alkyl benzoate: nodrošina maigu, vieglu netaukainu aplicēšanu;
  • Methyl methacrylate crosspolymer: absorbē ūdeni un taukus, padarot ādu maigu un samtainu.

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI
SIA “Flebomedika” ir noslēdzis 2016. Gada 16. Septembrī līgumu Nr.SKV-L_2016/785 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma « Starptautiskās konkurētspējas veicināšana » ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds