Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.

Callusan Extra 10 % Urea, 300 ml

(11)

22,00

Salīdzināt

Ļoti sausai kāju ādai, intensīvi mitrina, padara to mīkstu un elastīgu, nenosprostojot poras.

Parametri:

Ražotājs

Greppmayr GmbG, Vācija

Iepakojums / Tilpums

300 ml

Kopšanas produkta veids

Kopšanas līdzeklis

Lai kompresijas zeķes pildītu savu funkciju, ļoti svarīgi iegādāties tās ar konkrētiem izmēriem, tādēļ lūdzam norādīt zemāk prasīto info.

Ņemot mērus, mērlentu pievilkt cieši, apkārtmēram ir jābūt stingram.

Iegādājies preci

Papildus informācija:

Kopšanas produktu lietošana

Lietot katru dienu uz tīras un sausas ādas. Sakratīt flakonu, izsmidzinot turēt to vertikāli ar smidzinātāju uz leju. Tikai ārīgai lietošanai.

Kopšanas produktu sastāvs

Aqua, Urea, Isobutane, Glycerin, C12-13 Alkyl Lactate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Alcohol, Persea Gratissima Oil, Cetearyl Glucoside, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Sorbitol, Phenoxyethanol, Propane, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Palmitic Acid, Butyrospermum Parkii Butter, Stearic Acid, Butane, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate, Polysorbate 60.

Cita informācija

Ļoti sausai kāju ādai, intensīvi mitrina, padara to mīkstu un elastīgu, nenosprostojot poras. Piemērots diabētiķiem. Putas ir bez aromāta un nesatur alerģiju izraisošas vielas.

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI
SIA “Flebomedika” ir noslēdzis 2016. Gada 16. Septembrī līgumu Nr.SKV-L_2016/785 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma « Starptautiskās konkurētspējas veicināšana » ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds