Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.

Dermastir Luxury Ampoules EGF Oligo Peptide, 3ml x10

115,00

Salīdzināt

Epidermālā augšanas faktora EGF serums paātrina ādas šūnu atjaunošanos pēc kosmētiskajām procedūrām – filleriem, dermabrāzijas, lāzerprocedūrām un plastiskās ķirurģijas.

Parametri:

Iepakojums / Tilpums

3ml x10

Kosmētika pēc nolūka

Intensīvai sejas ādas kopšanai

Kosmētikas veids

Serumi, Serumi – ampulas

Iegādājies preci

Papildus informācija:

Kosmētikas lietošana

Atvērt ampulu. Ampulas saturu uzklāt ādas virsmai vai iepriekš sajaukt to ar krēmu vai masku. Viegli iemasēt ādā.

Standarta programma

1. Fāze: Lietot vienu ampulu ik pēc 7 dienām (reizi nedēļā) mēneša garumā.

2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1.Fāzi.

Intensīvā programma

1. Fāze: Lietot vienu ampulu katru trešo dienu mēneša garumā.

2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1.Fāzi.

Jāievēro!

Pēc produkta lietošanas jāizvairās no saules iedarbības. Izvairīties no iekļūšanas acīs! Ja produkts iekļuvis acīs, izskalot acis ar tekošu ūdeni. Ampulu atvērt, lietojot salveti vai vates tamponu.

Kosmētikas sastāvs / formula

Aqua (water), glycerin, peg-40 hydrogenated castor oil, palmitoyl tripeptide-1, palmitoyl tetrapeptide-7, laminaria digitata extract, caprylyl glycol, butylene glycol, xanthan gum, carbomer, polysorbate 20, sodium lactate, chlorphenesin, phenoxyethanol, ci 14700 (red 4), benzyl salicylate, linalool, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, limonene

Ņemiet vērā, ka produkta formula var atšķirties. Lūdzu, skatiet aktuālo formulu uz produkta iepakojuma.

Cita informācija

Epidermālā augšanas faktora EGF serums paātrina ādas šūnu atjaunošanos pēc kosmētiskajām procedūrām – filleriem, dermabrāzijas, lāzerprocedūrām un plastiskās ķirurģijas.

Epidermālo augšanas faktoru  EGF atklāja 1986.gadā Stanley Cohen un Rita Levi-Motalcini, par šo atklājumu abi saņēma Nobela Prēmiju Medicīnā. EGF aktivizē šūnu mehānismu – paātrina epitēlija šūnu augšanu un dalīšanos, stimulē šūnu reģenerācijas procesu, kolagēna veidošanos dermas slānī. Tas samazina krunciņas un lielākas grumbas. Āda atgūst mirdzošu izskatu, kļūst gluda un tonizēta. EGF serums tiek pielietots kā pamatprodukts kosmētiskajā dermatoloģijā un ķirurģiskajās procedūrās. EGF serums nomierina iekaisušu ādu un paātrina ādas sadzīšanas procesu.

EGF serums var tikt lietots kopā ar radiofrekvenci estētiskajās procedūrās, ultraskaņas kosmētiskajām procedūrām, mikrodūrienu un skābekļa strūklas procedūrām. Redzami rezultāti būs pēc viena ārstniecības mēneša.

EGF Oligopeptīds palielina epidermas biezumu, kas, cilvēkam novecojot, ūdens zuduma rezultātā kļūst plānāka. EGF ikdienas lietošana veicina epidermas slāņa atjaunošanos, īpaši pēc ķirurģiskām vai lāzerprocedūrām un dermabrāzijas.

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI
SIA “Flebomedika” ir noslēdzis 2016. Gada 16. Septembrī līgumu Nr.SKV-L_2016/785 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma « Starptautiskās konkurētspējas veicināšana » ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds