Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.
Sale!

Dermastir Vitamin C Post-Filler, 4ml x4

51,00

Salīdzināt

Ampulas ar 25% C vitamīna. Antioksidants, kas samazina pigmentācijas plankumus. 4 ml x 4 gab.

Parametri:

Iepakojums / Tilpums

4ml x4

Kosmētika pēc nolūka

Sejas un ķermeņa kopšanai

Kosmētikas veids

Serumi, Serumi – ampulas

Iegādājies preci

Papildus informācija:

Kosmētikas lietošana

Visiem ādas tipiem. Sajauciet C vitamīna Filleri ar krēmu un uzklājiet visai sejai vai zonām, kurām ir tendence uz pigmentāciju – virslūpai un vaigu kauliem. Fillers var tikt uzklāts arī tieši uz pigmentplankumiem, viegli iemasējot ādā.

Kosmētikas sastāvs / formula

Sodium isoascorbate, silica silylate, glycerin, propylene glycol, boron nitride, methylpropanediol, potassium sorbate, chlorphenesin, camellia sinensis leaf extract, salvia officinalis leaf extract

Cita informācija

Dermastir Vitamin C Post Fillera sastāvā ir C vitamīns augstā koncentrācijā, 25%, cietā formā, tādējādi C vitamīna aktīvitāte ir augstāka, kā esot šķidras formulas sastāvā. C vitamīns ir svarīgs antioksidants, kas novērš pigmentācijas procesu. C vitamīns šajā noturīgajā formulā izstrādāts Alta Care laboratorijā, lai efektīgāk tiktu nodrošināta tā piegāde epidermas slānim, jo šķidrā formulā C vitamīns nav tik noturīgs, zūd tā koncentrācija un epiderma saņem mazāku C vitamīna devu.

C vitamīns ir galvenais elements kolagēna radīšanas procesā un šādā augstā C vitamīna koncentrācijā paātrinās ādas šūnu atjaunošanās process, kā rezultātā tiek novērstas ādas nepilnības – tumši plankumi un neveselīgs ādas tonis. Dermastir C vitamīns iedarbojās uz ādu arī kā skrubis, maigi attīrot, izlīdzinot virspusējos ādas defektus.

Raksturojums

  • unikāli augsta C vitamīna koncentrācija cietā formā, kura nokļūst epidermā ar nanotehnoloģu palīdzību;
  • C vitamīns dozēts 40nm (nanometri) daļiņās, kas iekļūst dziļi ādā;
  • C vitamīns ir stabils un var tikt dozēts atsevišķām sejas zonām, kurām tas vairāk nepieciešams;
  • Pievienots saules aizsargkrēmam, C vitamīns paaugstinās antioksidantu līmeni.

Sastāvs

25% C Vitamīns-antioksidants, kas novērš ādas pigmentāciju.

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI
SIA “Flebomedika” ir noslēdzis 2016. Gada 16. Septembrī līgumu Nr.SKV-L_2016/785 ar latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma « Starptautiskās konkurētspējas veicināšana » ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds