Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.

Dermastir Twisters – Eye & Lip Contour / Termoiepakojumā, 60gab.

78,00

Salīdzināt

Dermastir acu un lūpu zonas serums ar brūnaļģu ekstraktu efektīvi atjauno elastību, nostiprina, mitrina un revitalizē, aizsargā no brīvajiem radikāļiem un ikdienas kairinājumiem, novērš niezi. 60 gab.

Parametri:

Iepakojums / Tilpums

60 gab

Kosmētika pēc nolūka

Intensīvai sejas ādas kopšanai, Sejas un ķermeņa kopšanai

Kosmētikas veids

Serumi, Serumi – tvisteri

Iegādājies preci

Papildus informācija:

Kosmētikas lietošana

Atvērt tvisteri, noskrūvējot tievo galiņu un vieglām, masējošām kustībām uzklāt serumu acu un/vai lūpu zonām. Kad tas pilnībā iesūcies, uzklāt dienas vai nakts krēmu. Lietot no rīta un/vai vakarā.

Kosmētikas sastāvs / formula

Cyclomethicone, c12-15 alkyl benzoate, dimethicone crosspolymer, methyl methacrylate crosspolymer, microcrystalline wax, padina pavonica extract.

Ņemiet vērā, ka produkta formula var atšķirties. Lūdzu, skatiet aktuālo formulu uz produkta iepakojuma.

Cita informācija

Dermastir acu un lūpu zonas serums ar brūnaļģu ekstraktu efektīvi atjauno elastību, nostiprina, mitrina un revitalizē, aizsargā no brīvajiem radikāļiem un ikdienas kairinājumiem, novērš niezi. Koncentrētais serums pildīts sarkanas krāsas mīksta gēla kapsulās.

Sastāvs

  • Padina pavonica: izteikti aktīva pretnovecošanās iedarbība. Uzklāts uz ādas, padina pavonica brūnaļģu ekstrakts uzlabo ādas struktūru, tonizējot to un izlīdzinot sīkās krunciņas.
  • C12-c15 alkyl benzoate: nodrošina maigu, vieglu netaukainu aplicēšanu;
  • Methyl methacrylate crosspolymer: absorbē ūdeni un taukus, padarot ādu maigu un samtainu.

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI
SIA “Flebomedika” ir noslēdzis 2016. Gada 16. Septembrī līgumu Nr.SKV-L_2016/785 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma « Starptautiskās konkurētspējas veicināšana » ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds