Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.

ELLEGYN Intimate Bio-Cellular mask 1x22ml

(1)

17,00

Salīdzināt

Atjauno intīmās zonas ādas mitruma līmeni, novērš sausumu, pigmentāciju un nepatīkamu aromātu.

Iegādājies preci

Papildus informācija:

Kosmētikas lietošana
  1. Maska jāklāj uz tīras intīmās zonas.  Maska atrodas starp divām ārējām aizsargkārtām, kuras jānoņem.
  2. Uzklājiet masku uz intīmās zonas, izlīdziniet to vienmērīgi. Masku noņemiet pēc 30-45 minūtēm un ļaujiet serumam uzsūkties pilnībā. Nav jānomazgā. Ieteicams lietot masku 1-2 reizes nedēļā vai saskaņā ar Jūsu ginekologa rekomendācijām.
Kosmētikas sastāvs / formula

Aqua, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Tocopherol, Diazolidinyl Urea, Dipotassium Glycyrrhizate, Hyaluronic Acid, Cetyl-PG Hydroxyethyl Palmitamide, Ellagic Acid, Melaleuca Alternifolia Flower/Leaf/Stem Extract, Palmitoyl Tripeptide-5.

Cita informācija

Alta Care Laboratorija Francijā izmanto biotehnoloģijas, lai izveidotu intīmās zonas ādas audiem līdzīgu materiālu. Maska ELLEGYN INTIMATE atjauno intīmās zonas ādas mitruma līmeni, novērš sausumu, pigmentāciju un nepatīkamu aromātu. Maska ideāli piemērota pirms un pēc  lāzereprocedūrām vai radiofrekvences intīmās zonas atjaunināšanas procedūrām, lāzerepilācijas vai intīmās zonas biorevitalizācijas ar Hialuronskābi.

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI
SIA “Flebomedika” ir noslēdzis 2016. Gada 16. Septembrī līgumu Nr.SKV-L_2016/785 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma « Starptautiskās konkurētspējas veicināšana » ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds