Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.

Dermastir Luxury Hyaluronic Skincare Ampoule, 2ml x10

115,00

Salīdzināt

Mitrinošas un atjaunojošas ampulas. Atjauno sejas mitrumu pēc saules nelabvēlīgās ietekmes. 2 ml x 10 gab.

Parametri:

Iepakojums / Tilpums

2ml x10

Kosmētika pēc nolūka

Intensīvai sejas ādas kopšanai

Kosmētikas veids

Serumi, Serumi – ampulas

Iegādājies preci

Papildus informācija:

Kosmētikas lietošana

Atvērt ampulu. Ampulas saturu uzklāt ādas virsmai vai iepriekš sajaukt to ar krēmu vai masku. Viegli iemasēt ādā.

Standarta programma

1. Fāze: Lietot vienu ampulu ik pēc 7 dienām (reizi nedēļā) mēneša garumā.

2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1. Fāzi.

Intensīvā programma

1. Fāze: Lietot vienu ampulu katru trešo dienu mēneša garumā.

2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1. Fāzi.

Jāievēro!

Pēc produkta lietošanas jāizvairās no saules iedarbības. Izvairīties no iekļūšanas acīs! Ja produkts iekļuvis acīs, izskalot acis ar tekošu ūdeni. Ampulu atvērt, lietojot salveti vai vates tamponu.

Kosmētikas sastāvs / formula

Aqua, glycerin, gossypium herbaceum seed extract, butylene glycol, sodium hyaluronate, peg/ppg-18/18 dimethicone

Ņemiet vērā, ka produkta formula var atšķirties. Lūdzu, skatiet aktuālo formulu uz produkta iepakojuma.

Cita informācija

Hialuronskābes kosmētiskās ampulas ātri atjauno hialuronskābes sastāvu ādā, izlīdzinot krunciņas un atjaunojot ādu pēc uzturēšanās saulē. Hialuronskābe ir ādas pamatkomponents, kas piedalās ādas atjaunošanas procesā. Vidēja cilvēka ar ķermeņa masu 70kg organismā ir aptuveni 15g hialuronskābes, trešā daļa tās ik dienu sadalās. Saules kaitīgā starojuma ietekmē veidojās ādas apdegums un āda beidz izstrādāt hialuronskābi nepieciešamajā daudzumā, turklāt šādos apstākļos hialuronskābes līmenis vēl vairāk samazinās. Hialuronskābes sadalīšanās produkti uzkrājās ādas slāņos.

Hialuronskābei ir liela loma Jūsu ādas ārējā izskatā un veselībā. Ādas matrica sastāv no hialuronskābes, kolagēna un elastīna. Hialuronskābei piemīt spēja piesaistīt ūdeni, tā spēj piesaistīt ūdeni 1000 reizes lielākā apjomā kā pašas svars. Šī īpašība palīdz noturēt ūdeni starpšūnu telpā, mitrināt ādu un piedot tai apjomu. Vēl hialuronskābe ir iesastīta šūnām nepieciešamo barības vielu transportēšanā. Gadiem ejot, ādas šūnas zaudē mitrumu un samazinās kolagēna daudzums. Āda pastāvīgi tiek pakļauta ārējās vides kaitīgajai ietekmei, un samazinās šūnu spēja radīt hialuronskābi. Zaudējot arī elastīnu, āda zaudē tvirtumu, atslābst, parādās krunciņas un citas novecošanas pazīmes. Alta Care izstrādātā hialuronskābe ampulās palīdz aizkavēt novecošanas procesu, papildinot ādas hialuronskābes līmeni.

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI
SIA “Flebomedika” ir noslēdzis 2016. Gada 16. Septembrī līgumu Nr.SKV-L_2016/785 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma « Starptautiskās konkurētspējas veicināšana » ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds