Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.

Dermastir Post-Op Hyaluronic Mask – Eye and Lip Contour, 6ml

(4)

6,00

Salīdzināt

Intensīvi mitrinoša maska acu un lūpu zonai ar hialuronskābi, peptīdiem un Evitamīnu. Samazina tumšos lokus, krunciņas, kā arī tūsku pēc lāzerprocedūrām. 6 ml

Parametri:

Iepakojums / Tilpums

6 ml

Kosmētika pēc nolūka

Sejas un ķermeņa kopšanai

Kosmētikas veids

Acu un lūpu kopšanas produkti, Maskas

Iegādājies preci

Papildus informācija:

Kosmētikas lietošana

Atvērt iepakojumu, uzklāt masku uz sejas, tad,atdalot virsējo plēvīti, masku izlīdzināt, lai tā vienmērīgi pieguļ sejas ādai. Pēc 15-20 minūtēm noņemt masku, maigi iemasēt maskas atlikumus. Nenoskalot.

Kosmētikas sastāvs / formula

AQUA, PROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, XANTHAN GUM, HYALURONIC ACID, TOCOPHEROL, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, CETYL-PG HYDROXYETHYL PALMITAMIDE, HYDROLYZED SILK PG-PROPYL METHYLSILANEDIOL, PALMITOYL PENTAPEPTIDE-4.

Ņemiet vērā, ka produkta formula var atšķirties. Lūdzu, skatiet aktuālo formulu uz produkta iepakojuma.

Cita informācija

Intensīvi mitrinoša maska acu un lūpu zonai ar hialuronskābi, peptīdiem un Evitamīnu. Samazina tumšos lokus, krunciņas, kā arī tūsku pēc lāzerprocedūrām.

Dermastir Hyaluronic eye and lip Post-OP maska, ko pēc procedūrām un operācijām izmanto dermatologi un plastiskie ķirurgi. Šī unikālā formula izveido aizsargbarjeru un stimulē kolagēna veidošanos. Mitrinošā maska samazina tumšos lokus zem acīm, atjauno un mitrina. Šī formula izstrādāta, lai apturētu enzīmus, kuri noārda ādā esošo hialuronu, kolagēnu un elastīnu, jo šis process ir krunciņu rašanās cēlonis.

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI
SIA “Flebomedika” ir noslēdzis 2016. Gada 16. Septembrī līgumu Nr.SKV-L_2016/785 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma « Starptautiskās konkurētspējas veicināšana » ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds