Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.

Dermastir Luxury Collagen Serum, 2x 10ml

(20)

35,00

Salīdzināt

Dermastir Collagen kolekcija ādas atjaunošanai un krunciņu samazināšanai piedāvā luksus klases kolagēna fillerus. 10ml * 2.

Parametri:

Iepakojums / Tilpums

10ml x2

Kosmētika pēc nolūka

Intensīvai sejas ādas kopšanai

Kosmētikas veids

Serumi

Iegādājies preci

Papildus informācija:

Kosmētikas lietošana

Uzklāt serumu sejai un kaklam un vieglām kustībām masēt, līdz tas pilnībā uzsūcies. Izvairīties no acu zonas.

Kosmētikas sastāvs / formula

Aqua, hydrolyzed soy protein, propylene glycol, alcohol denat., butylene glycol, phenoxyethanol, parfum, alpha isomethyl ionone.

Ņemiet vērā, ka produkta formula var atšķirties. Lūdzu, skatiet aktuālo formulu uz produkta iepakojuma.

Cita informācija

Dermastir Collagen kolekcija ādas atjaunošanai un krunciņu samazināšanai piedāvā luksus klases kolagēna fillerus. Filleru sastāvā ir jūras kolagēns, tas ir dabīgs proteīns ar ātru uzsūkšanās spēju un sniedz tūlītēju atbalstu ādas audiem. Kolagēns cilvēka organismā izstrādājas dabīgā ceļā, bet, cilvēkam novecojot, tā izstrāde pakāpeniski samazinās līdz apstājās. Pateicoties Dermastir dabīgajam kolagēnam, tas iekļūst dziļi ādā un aizkavē ādas novecošanas procesu, izlīdzina krunciņas.

Ieslēgts vakuumiepakojumā, produkts pasargāts no gaisa un baktēriju iedarbības. Serums ievietots flakonos ar caurspīdīgiem lodziņiem, un ir viegli saskatīt, ka gaiss tam nepiekļūst vispār. Ik reizi, nospiežot dozatoru, ārpusē nonāk tikai vajadzīgais seruma daudzums. Uz lodziņa ir arī atzīme, kura palīdz noteikt, cik daudz seruma nepieciešams vienai lietošanas reizei. Dermastir iepakojumā ir divi 10ml seruma flakoni. Šis daudzums ir pietiekams aptuveni divu nedēļu lietošanai vai ilgāk. Uz flakona iepakojumu neattiecas lidmašīnu šķidruma pārvadājumu ierobežojumi. Dermastir garantē, ka visas seruma sastāvdaļas saglabās savas īpašības līdz pēdējai lietošanas reizei, pateicoties tehnoloģijām, kas izmantotas iepakojuma radīšanā.

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI
SIA “Flebomedika” ir noslēdzis 2016. Gada 16. Septembrī līgumu Nr.SKV-L_2016/785 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma « Starptautiskās konkurētspējas veicināšana » ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds