Labākais Tavai ikdienai, ko iesaka ārsti.

Dermastir Luxury Hyaluronic Serum, 2x 10ml

(11)

35,00

Salīdzināt

Serums intensīvai ādas mitrināšanai, efektīvai ādas sausuma, iekaisuma un niezes mazināšanai. Īpaši ietecams saules sakairinātai ādai. 10ml * 2

Parametri:

Iepakojums / Tilpums

10ml x2

Kosmētika pēc nolūka

Intensīvai sejas ādas kopšanai

Kosmētikas veids

Serumi

Iegādājies preci

Papildus informācija:

Kosmētikas lietošana

Uzklāt serumu sejai, kaklam un dekoltē zonai un vieglām kustībām masēt, līdz tas pilnībā uzsūcies. Izvairīties no acu zonas. Uzklāt no rīta un intensīvākam rezultātam vēl dažas reizes dienas laikā. Uzglabāt istabas temperatūrā.

Kosmētikas sastāvs / formula

Aqua, glycerin, gossypium herbaceum seed extract, butylene glycol, sodium hyaluronate, peg/ppg – 18/18 dimethicone, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone

Ņemiet vērā, ka produkta formula var atšķirties. Lūdzu, skatiet aktuālo formulu uz produkta iepakojuma.

Cita informācija

Serums intensīvai ādas mitrināšanai, efektīvai ādas sausuma, iekaisuma un niezes mazināšanai. Īpaši ietecams saules sakairinātai ādai.

Dermastir Hyaluronic serums satur hialuronskābi, kas labāk kā jebkura cita dabīgā substance uzlabo ādas mitruma līmeni, tādējādi samazinot un izlīdzinot sīkās krunciņas. Hialuronskābe ir šūnu matricas pamatsastāvdaļa, tā veido labvēlīgu vidi jaunu šūnu augšanai. Pateicoties augstajai koncentrācijai Dermastir serumā, hialuronskābe saglabājas ādā pat 3 dienas.

Hialuronskābes serums ātri atjauno hialuronskābes sastāvu ādā, izlīdzinot krunciņas un atjaunojot ādu pēc uzturēšanās saulē. Hialuronskābe ir ādas pamatkomponents, kas piedalās ādas atjaunošanas procesā. Vidēja cilvēka ar ķermeņa masu 70kg organismā ir aptuveni 15g hialuronskābes, trešā daļa tās ik dienu sadalās. Saules kaitīgā starojuma ietekmē veidojās ādas apdegums un āda beidz izstrādāt hialuronskābi nepieciešamajā daudzumā, turklāt šādos apstākļos hialuronskābes līmenis vēl vairāk samazinās. Hialuronskābes sadalīšanās produkti uzkrājās ādas slāņos.

Hialuronskābei ir liela loma Jūsu ādas ārējā izskatā un veselībā. Ādas matrica sastāv no hialuronskābes, kolagēna un elastīna. Hialuronskābei piemīt spēja piesaistīt ūdeni, tā spēj piesaistīt ūdeni 1000 reizes lielākā apjomā kā pašas svars. Šī īpašība palīdz noturēt ūdeni starpšūnu telpā, mitrināt ādu un piedot tai apjomu. Vēl hialuronskābe ir iesastīta šūnām nepieciešamo barības vielu transportēšanā. Gadiem ejot, ādas šūnas zaudē mitrumu un samazinās kolagēna daudzums. Āda pastāvīgi tiek pakļauta ārējās vides kaitīgajai ietekmei, un samazinās šūnu spēja radīt hialuronskābi. Zaudējot arī elastīnu, āda zaudē tvirtumu, atslābst, parādās krunciņas un citas novecošanas pazīmes.Alta Care izstrādātais hialuronskābes serums palīdz aizkavēt novecošanās procesu, papildinot ādas hialuronskābes līmeni.

Ieslēgts vakuumiepakojumā, produkts pasargāts no gaisa un baktēriju iedarbības. Serums ievietots flakonos ar caurspīdīgiem lodziņiem, un ir viegli saskatīt, ka gaiss tam nepiekļūst vispār. Ik reizi, nospiežot dozatoru, ārpusē nonāk tikai vajadzīgais seruma daudzums. Uz lodziņa ir arī atzīme, kura palīdz noteikt, cik daudz seruma nepieciešams vienai lietošanas reizei. Dermastir iepakojumā ir divi 10ml seruma flakoni. Šis daudzums ir pietiekams aptuveni divu nedēļu lietošanai vai ilgāk. Uz flakona iepakojumu neattiecas lidmašīnu šķidruma pārvadājumu ierobežojumi. Dermastir garantē, ka visas seruma sastāvdaļas saglabās savas īpašības līdz pēdējai lietošanas reizei, pateicoties tehnoloģijām, kas izmantotas iepakojuma radīšanā.

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI
SIA “Flebomedika” ir noslēdzis 2016. Gada 16. Septembrī līgumu Nr.SKV-L_2016/785 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma « Starptautiskās konkurētspējas veicināšana » ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds